Τα διεθνή αεροδρόμια έχουν πάντα ενδιαφέρουσες στιγμές ν' αποτυπώσει κανείς! Σήμερα αφήνουμε τον φακό τού Ίσκιου μας να περπατήσει στο αεροδρόμιο του Καΐρου, λίγο μετά τη λαϊκή Επανάσταση! Είναι Φεβρουάριος του 2011 και πρέπει εδώ να περάσουμε κάποιες νυχτερινές ώρες... Οπότε, βρίσκουμε την ευκαιρία να αποτυπώσουμε πρόσωπα και πράγματα!
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 3 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου