Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 4 ώρες
1 σχόλιο:
Δεν ξέρω ποιός δεν ακούει κάθε 12.15μμ μέρα Πρωτοχρονιάς, την Εξαίσια αυτή συναυλία. Εγώ πάντα-και χθες- απόλαυσα μέσω you tube και τις παλιές πχ 1987 κλπ ετών με την μπαγκέτα του Χέμπερτ Φον Κάραγιαν..μετά το τέλος της χθεσινής συναυλίας καθώς δεν μου έφθασε..η δόση. Η χθεσινή μου ανάρτηση το μαρτυρεί.
Καλή Χρονιά!
Δημοσίευση σχολίου