Κατ' αρχήν δόθηκε 4,7, από το καλά ενημερωμένο πάντα Ευρωμεσογειακό Σεισμολογικό Κέντρο, τώρα εξελίχτηκε σε 4,9 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ ο σεισμός που συνέβη λίγο πριν τις 8.30 (στις 8.26 ακριβώς) νοτιοδυτικά της Ζακύνθου και από τον ίδιο εστιακό χώρο του μεγάλου σεισμού της 26ης Οκτωβρίου 2018.
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 2 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου