Ο Οδυσσέας Ελύτης είναι ακόμη εκεί με τα Όλα του! Κυκλοφορεί άνω-κάτω στους ορόφους του Ιδρύματος Θεοχαράκη και αποπνέει ελπίδες και αντοχές! Έως τις 27 Νοεμβρίου μπορείτε κι εσείς να τον συναντήσετε στην Έκθεση ωραίων στιγμών του αδούλωτου και πάντα φωτογόνου Κόσμου του! Όσοι Κατηχούμενοι, όσοι προς το φώτισμα, όσοι πιστοί!!!
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 3 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου