Μόλις έφθασε στο ηλεκτρονικό γραμματοκιβώτιό μας υλικό από τη Συναυλία της Χορωδίας του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ζακύνθου, αφιερωμένη στον Μίκη Θεοδωράκη, που πραγματοποιήθηκε αυτές τις μέρες. Διευθύνει ο εκπαιδευτικός και ποιητής Σταύρος Αμπελάς. Κατά την διάρκειά της το μικρό θαύμα, η μαθήτρια Διώνη Πέτσου έκλεψε την παράσταση, με την ερμηνεία της και τη φωνή της. Απολαύστε!!!
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 3 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου