Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 2 ώρες
1 σχόλιο:
Σήμερα μάς θύμισες το εξαιρετικό ντοκυμανταίρ της Εκπαιδευτικής Τηλεόρασης για τον εθνικό Ποιητή σε μια δουλειά της αγαπημένης Σοφίας Σφυρόερα. Και μόνο η ακρόαση της φωνής της μάς γέμισε νοσταλγία. Συγχαρητήρια Σοφία για τις διαχρονικές σου δουλειές και ευχαριστούμε π. Παναγιώτη που μας το θύμισες. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.
Δημοσίευση σχολίου