Βενετία δεν σημαίνει μονάχα την γαληνοτάτη πόλη των ονείρων μας, αλλά και συχνά-πυκνά πλημμυρίδα υδάτων πολλών, όπως συνέβη τις μέρες που μάς πέρασαν. Δίχως λόγια πολλά, δημοσιεύουμε videos τού Stefano Soffiato, για να νοιώσουμε -έστω και ιντερνετικώς- τι εστί να βρέχει πολύ στην δελεαστική πόλη των Δόγηδων!
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 4 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου