Δεν έφτανε σήμερα τα χαράματα η σύντομη αλλά ραγδαία θύελλα, είχαμε στις 6.59 π.μ. ένας σεισμός (ακόμη) σεισμός στην περιοχή μας, μεγέθους 6,5 της κλίμακας ρίχτερ. Σύμφωνα με την ανωτέρω κάρτα, το επίκεντρο ήταν στη θαλάσσια περιοχή, κοντά στα δυτικά της Γειτόνισσας Κεγαλονιάς. Μακάρι ώς εδώ!...
Ο διάβολος δεν πάει πουθενά ακάλεστος
-
Κυριακή Ε΄ Ματθαίου28/7/2024Γράφει ο π. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΟΜΟΝΗΣ Σε μία σειρά
θαυματουργικών διηγήσεων του Ιησού, ο Ευαγγελιστής Ματθαίος μάς
παρουσιάζει, μέσα απ...
Πριν από 50 δευτερόλεπτα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου