To Διοικητικό Συμβούλιο του Μουσείου Σολωμού και Επιφανών Ζακυνθίων μάς προσκαλεί το Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 20.00΄, στην Αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Ζακύνθου, στην Παρουσίαση τoυ A' μέρους των αχρονολόγητων έργων του Παύλου Καρρέρ, που φυλάσσονται στο Αρχείο του Μουσείου. Τα έργα θα παρουσιάσει ο πιανίστας Διονύσης Σεμιτέκολος. Την εκδήλωση θα προλογίσει η Διευθύντρια του Μουσείου Κατερίνα Δεμέτη.
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 3 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου