skip to main |
skip to sidebar
© ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η αναδημοσίευση και αναπαραγωγή οποιωνδήποτε στοιχείων ή σημείων του e-περιοδικού μας, χωρίς γραπτή άδεια του υπεύθυνου π. Παναγιώτη Καποδίστρια (pakapodistrias@gmail.com), καθώς αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία, προστατευόμενη από τον νόμο 2121/1993 και την Διεθνή Σύμβαση της Βέρνης, κυρωμένη από τον νόμο 100/1975.
ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΕΝΘΕΤΑ. Ό,τι νεότερο εδώ!
Σήμερα γεννήθηκαν μέσ' από τ' αγκαθάκια, πριν από λίγα μόλις λεπτά μού τα υπέδειξε η Φωτεινή και λέω τώρα, να μοιρασθούμε τη χαρά μας με όλους τους Φίλους του Ιστολογίου μας.
Πρόκειται για τέσσερα υπέροχα, μα και άκρως ευπαθή, άνθη των μικρών κάκτων της αυλής μας, τα οποία δειλά-δειλά έκαμαν το χρέος τους προς τη Ζωή. Σας τα χαρίζω!!! Χαρείτε τα!!!
Αύριο το πρωί θα έχουν γείρει όλα -τα καημένα- γηρασμένα... Αύριο βράδυ θα έχουν μαραθεί για πάντα... Γι' αυτό, λοιπόν, όσο ακόμη έχουν καιρό, χαρείτε τα !...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου