Το οπτικοακουστικό υλικό της παρούσας δημοσίευσης αποτυπώνει την μεγαλειώδη ώρα της εφετινής Ανάστασης στην απλόχωρη πλατεία του Αγίου Νικολάου των Σπετσών, όπου εφημερεύει ο ρέκτης του ωραίου Αρχιμανδρίτης Γρηγόριος Νανακούδης, ο οποίος τα είχε μεριμνήσει όλα περικαλλέστατα! Ανάμεσα στο πλήθος, ο φακός αιχμαλώτισε και το τέως βασιλικό ζεύγος της Ελλάδας.
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 2 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου