Είπαμε: Δεν ησυχάζουμε! Ο νεότερος μεταμεσημεριάτικος σεισμός, στις 3:08 μ.μ., κατά το Ευρωμεσογειακό Σεισμολογικό Κέντρο, ήταν 4,6. Ακούστηκε λίγο στη Ζάκυνθο, αφορούσε ξανά στο Ληξούρι και είναι -θα μας πουν σίγουρα οι σεισμολόγοι- στο πλαίσιο των κεφαλονίτικων μετασεισμών. Ας το δεχθούμε ψύχραιμα... Τι άλλο να κάνουμε;;;
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 2 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου