Είμαστε ξανά (εικονικά φέτος, πέρυσι πραγματικά) στο μικρούλι φτωχοχώρι Goba της Μοζαμβίκης κι επισκεπτόμαστε αυτή τη φορά μια φάρμα. Είχαμε ξαναπάει στο ίδιο κτήμα, μέσω της παλιάς ανάρτησής μας, που μπορείτε να δείτε εδώ. Ας ξεναγηθούμε πάλι (καθώς υπάρχουν ακόμη σχετικές φωτογραφίες στο αρχείο μας) στην καθημερινότητα των εργαζόμενων εκεί!
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης στον πανηγυρίζοντα Ναό της Αγ. Παρασκευής
Πικριδίου
-
Η Α. Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, χοροστάτησε
την Παρασκευή, 26η Ιουλίου 2024, στην Θεία Λειτουργία, στον πανηγυρίζοντα
Ι. Ν....
Πριν από 3 ώρες
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου